RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,450,000

220 W 148th St Ph G

New York, NY, 10039
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,630Sqft
$890$/sqft

Market Insights

Above nearby median+5.8%

$890/sqft vs a nearby median of $841/sqft.

Nearby median$841/sqft