RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,350,000

68 Bradhurst Ave # L

Manhattan, NY, 10039
View more Manhattan, NY property pages
3Beds
2Baths
1,327Sqft
$1017$/sqft

Market Insights

Above nearby median+31%

$1017/sqft vs a nearby median of $774/sqft.

Nearby median$774/sqft