RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$899,000

726 Madison St # 4A

Brooklyn, NY, 11221
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
810Sqft
$1110$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$1110/sqft vs a nearby median of $982/sqft.

Nearby median$982/sqft