RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,395,000

1214 Pacific St Apt 4

Brooklyn, NY, 11216
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2Baths
1,258Sqft
$1109$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$1109/sqft vs a nearby median of $1278/sqft.

Nearby median$1278/sqft