RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$22,500,000

125 Perry St Unit 3E

Manhattan, NY, 10014
View more Manhattan, NY property pages
3Beds
4.5Baths
4,174Sqft
$5391$/sqft

Market Insights

Above nearby median+41%

$5391/sqft vs a nearby median of $3831/sqft.

Nearby median$3831/sqft