RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$168,053

80 Knolls Cres Apt 6B

Bronx, NY, 10463
View more Bronx, NY property pages
2Beds
1Baths
850Sqft
$198$/sqft

Market Insights

Below nearby median-25%

$198/sqft vs a nearby median of $265/sqft.

Nearby median$265/sqft