RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,600,000

251 Powers St

Brooklyn, NY, 11211
View more Brooklyn, NY property pages
12Beds
8Baths
5,030Sqft
$1113$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$1113/sqft vs a nearby median of $1277/sqft.

Nearby median$1277/sqft