RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,790,000

181 N 8th St

Brooklyn, NY, 11211
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
5Baths
4,125Sqft
$919$/sqft

Market Insights

Below nearby median-38%

$919/sqft vs a nearby median of $1475/sqft.

Nearby median$1475/sqft