RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$189,000

2023 Belmont Ave Apt 5D

Bronx, NY, 10457
View more Bronx, NY property pages
2Beds
1Baths
950Sqft
$199$/sqft

Market Insights

Above nearby median+5.9%

$199/sqft vs a nearby median of $188/sqft.

Nearby median$188/sqft