RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$33,700,000

520 Park Ave Apt 48

New York, NY, 10065
View more New York, NY property pages
4Beds
5Baths
4,628Sqft
$7282$/sqft

Market Insights

Above nearby median+131%

$7282/sqft vs a nearby median of $3147/sqft.

Nearby median$3147/sqft