RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,995,000

30 E 31st St Unit Ph

New York, NY, 10016
View more New York, NY property pages
3Beds
3.5Baths
3,354Sqft
$1191$/sqft

Market Insights

Below nearby median-38%

$1191/sqft vs a nearby median of $1907/sqft.

Nearby median$1907/sqft