RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$8,775,000

303 Park Ave Apt 2105

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
3Beds
3.5Baths
2,001Sqft
$4385$/sqft

Market Insights

Above nearby median+133%

$4385/sqft vs a nearby median of $1879/sqft.

Nearby median$1879/sqft