RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,800,000

2041 85th St

Brooklyn, NY, 11214
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
4Baths
3,280Sqft
$549$/sqft

Market Insights

Below nearby median-19%

$549/sqft vs a nearby median of $677/sqft.

Nearby median$677/sqft