RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$485,000

766 Decatur St Apt 2A

Brooklyn, NY, 11233
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
615Sqft
$789$/sqft

Market Insights

Below nearby median-5.6%

$789/sqft vs a nearby median of $836/sqft.

Nearby median$836/sqft