RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$775,000

21 S End Ave Ph 1J

New York, NY, 10280
View more New York, NY property pages
1Beds
1.5Baths
785Sqft
$987$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$987/sqft vs a nearby median of $1146/sqft.

Nearby median$1146/sqft