RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,100,000

1280 Fifth Ave Apt 20F

New York, NY, 10029
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,284Sqft
$1636$/sqft

Market Insights

Above nearby median+86%

$1636/sqft vs a nearby median of $881/sqft.

Nearby median$881/sqft