RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,395,000

25 Central Park W Apt 1R

New York, NY, 10023
View more New York, NY property pages
StudioBeds
0.5Baths
959Sqft
$1455$/sqft

Market Insights

Above nearby median+6.5%

$1455/sqft vs a nearby median of $1366/sqft.

Nearby median$1366/sqft