RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$725,000

251 7th St Apt 4B

Brooklyn, NY, 11215
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
641Sqft
$1131$/sqft

Market Insights

Below nearby median-12%

$1131/sqft vs a nearby median of $1285/sqft.

Nearby median$1285/sqft