RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$849,000

500 4th Ave Apt 5P

Brooklyn, NY, 11215
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
620Sqft
$1369$/sqft

Market Insights

Near nearby median-1.9%

$1369/sqft vs a nearby median of $1395/sqft.

Nearby median$1395/sqft