RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$895,000

340 E 23rd St Apt 4K

New York, NY, 10010
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
704Sqft
$1271$/sqft

Market Insights

Above nearby median+36%

$1271/sqft vs a nearby median of $937/sqft.

Nearby median$937/sqft