RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$995,000

160 E 22nd St Apt 3E

New York, NY, 10010
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
575Sqft
$1730$/sqft

Market Insights

Above nearby median+76%

$1730/sqft vs a nearby median of $982/sqft.

Nearby median$982/sqft