RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,655,000

251 W 98th St Apt 7B

Manhattan, NY, 10025
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2Baths
1,269Sqft
$1304$/sqft

Market Insights

Above nearby median+35%

$1304/sqft vs a nearby median of $966/sqft.

Nearby median$966/sqft