RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$13,500,000

115 W Broadway Apt 4

New York, NY, 10013
View more New York, NY property pages
4Beds
4Baths
5,000Sqft
$2700$/sqft

Market Insights

Above nearby median+31%

$2700/sqft vs a nearby median of $2065/sqft.

Nearby median$2065/sqft