RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$999,999

646 E 103rd St

Brooklyn, NY, 11236
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
5Baths
3,212Sqft
$311$/sqft

Market Insights

Below nearby median-43%

$311/sqft vs a nearby median of $543/sqft.

Nearby median$543/sqft