RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,600,000

1288 Bushwick Ave

Brooklyn, NY, 11207
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
N/ABaths
3,480Sqft
$460$/sqft

Market Insights

Below nearby median-5.9%

$460/sqft vs a nearby median of $489/sqft.

Nearby median$489/sqft