RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$895,000

140 Moffat St Apt 1

Brooklyn, NY, 11207
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
908Sqft
$986$/sqft

Market Insights

Above nearby median+7.2%

$986/sqft vs a nearby median of $920/sqft.

Nearby median$920/sqft