RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,250,000

305 E 51st St Apt 11A

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
1,886Sqft
$1723$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.1%

$1723/sqft vs a nearby median of $1875/sqft.

Nearby median$1875/sqft