RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,399,000

392 E 7th St

Brooklyn, NY, 11218
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
2Baths
1,782Sqft
$785$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.8%

$785/sqft vs a nearby median of $861/sqft.

Nearby median$861/sqft