RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,525,000

397 Prospect Ave

Brooklyn, NY, 11215
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
3Baths
1,534Sqft
$994$/sqft

Market Insights

Below nearby median-37%

$994/sqft vs a nearby median of $1565/sqft.

Nearby median$1565/sqft