RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,895,000

444 12th St Unit 1H2H

Brooklyn, NY, 11215
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
1,050Sqft
$1805$/sqft

Market Insights

Above nearby median+30%

$1805/sqft vs a nearby median of $1391/sqft.

Nearby median$1391/sqft