RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$595,000

380 Rector Pl Apt 9J

New York, NY, 10280
View more New York, NY property pages
StudioBeds
1Baths
582Sqft
$1022$/sqft

Market Insights

Near nearby median+2.4%

$1022/sqft vs a nearby median of $998/sqft.

Nearby median$998/sqft