RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$760,000

1200 E 98th St

Brooklyn, NY, 11236
View more Brooklyn, NY property pages
N/ABeds
N/ABaths
1,880Sqft
$404$/sqft

Market Insights

Below nearby median-26%

$404/sqft vs a nearby median of $543/sqft.

Nearby median$543/sqft