RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,895,000

105 W 73rd St Apt 3C

New York, NY, 10023
View more New York, NY property pages
3Beds
2Baths
1,300Sqft
$1458$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.7%

$1458/sqft vs a nearby median of $1393/sqft.

Nearby median$1393/sqft