RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$699,000

75 Wall St Apt 25Q

Manhattan, NY, 10005
View more Manhattan, NY property pages
StudioBeds
1Baths
582Sqft
$1201$/sqft

Market Insights

Near nearby median+1.3%

$1201/sqft vs a nearby median of $1186/sqft.

Nearby median$1186/sqft