RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,000,000

20 Pine St Apt 2706

New York, NY, 10005
View more New York, NY property pages
1Beds
2Baths
958Sqft
$1044$/sqft

Market Insights

Above nearby median+11%

$1044/sqft vs a nearby median of $938/sqft.

Nearby median$938/sqft