RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$850,000

229 W 116th St Apt 2B

New York, NY, 10026
View more New York, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,007Sqft
$844$/sqft

Market Insights

Below nearby median-10%

$844/sqft vs a nearby median of $939/sqft.

Nearby median$939/sqft