RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$700,000

88 Greenwich St Apt 721

Manhattan, NY, 10006
View more Manhattan, NY property pages
StudioBeds
1Baths
671Sqft
$1043$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.2%

$1043/sqft vs a nearby median of $1112/sqft.

Nearby median$1112/sqft