RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,199,000

1437 Lincoln Pl

Brooklyn, NY, 11213
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
3Baths
2,280Sqft
$526$/sqft

Market Insights

Near nearby median+2.1%

$526/sqft vs a nearby median of $515/sqft.

Nearby median$515/sqft