RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,995,000

200 E 89th St Apt 30D

New York, NY, 10128
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
1,327Sqft
$1503$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.9%

$1503/sqft vs a nearby median of $1615/sqft.

Nearby median$1615/sqft