RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$895,000

71 Ocean Pkwy Unit A1

Brooklyn, NY, 11218
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,050Sqft
$852$/sqft

Market Insights

Near nearby median+0.9%

$852/sqft vs a nearby median of $844/sqft.

Nearby median$844/sqft