RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$675,000

1110 Caton Ave Apt 11C

Brooklyn, NY, 11218
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
800Sqft
$844$/sqft

Market Insights

Above nearby median+20%

$844/sqft vs a nearby median of $701/sqft.

Nearby median$701/sqft