RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,088,000

2271 Pacific St

Brooklyn, NY, 11233
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
3.5Baths
1,948Sqft
$559$/sqft

Market Insights

Above nearby median+16%

$559/sqft vs a nearby median of $482/sqft.

Nearby median$482/sqft