RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,350,000

30 Main St Apt 10F

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2.5Baths
2,209Sqft
$1517$/sqft

Market Insights

Near nearby median+2.2%

$1517/sqft vs a nearby median of $1484/sqft.

Nearby median$1484/sqft