RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,900,000

88 Wyckoff St Apt 4F

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,290Sqft
$1473$/sqft

Market Insights

Above nearby median+5.1%

$1473/sqft vs a nearby median of $1401/sqft.

Nearby median$1401/sqft