RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$430,000

195 Willoughby Ave Apt 602

Brooklyn, NY, 11205
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1.5Baths
400Sqft
$1075$/sqft

Market Insights

Above nearby median+45%

$1075/sqft vs a nearby median of $741/sqft.

Nearby median$741/sqft