RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,070,000

8 Vanderbilt Ave Apt 9H

Brooklyn, NY, 11205
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,004Sqft
$1066$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.3%

$1066/sqft vs a nearby median of $1022/sqft.

Nearby median$1022/sqft