RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$389,000

1431 Bedford Ave Apt 1A

Brooklyn, NY, 11216
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
896Sqft
$434$/sqft

Market Insights

Below nearby median-56%

$434/sqft vs a nearby median of $975/sqft.

Nearby median$975/sqft