RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$749,000

350 E 54th St Apt 2H

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
727Sqft
$1030$/sqft

Market Insights

Above nearby median+17%

$1030/sqft vs a nearby median of $884/sqft.

Nearby median$884/sqft