RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$880,000

150 E 56th St Apt 8A

New York, NY, 10022
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
800Sqft
$1100$/sqft

Market Insights

Above nearby median+33%

$1100/sqft vs a nearby median of $827/sqft.

Nearby median$827/sqft