RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,846,000

352 68th St

Brooklyn, NY, 11220
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
4Baths
2,336Sqft
$790$/sqft

Market Insights

Above nearby median+9.9%

$790/sqft vs a nearby median of $719/sqft.

Nearby median$719/sqft